Slide 1 of 5

Durex Play Cherry lubrikační gel

50 ml
159,90 Kč 3 198,00 Kč/l
Země původu: Thajsko,

Lubrikační gel
Gel Play Cheeky Cherry je pocitově hladký, má sladkou chuť a je jemně ovocný. Používejte ho kdekoli a kdykoli. - Lubrikační gel s příchutí třešní pro navození pocitu sladkosti - Bezpečné použití s kondomy Durex

Play Cheeky Cherry je lahodný, ochucený, intimní lubrikační gel. Neobsahuje vůbec žádný cukr, takže nemusíte mít výčitky svědomí a můžete si ho neomezeně užívat na všechny způsoby! Jde o gel na vodní bázi, takže jeho použití s kondomy je naprosto bezpečné. Prodává se v lahvičkách o objemu 50 ml.

Gel Play Cheeky Cherry je rozpustný ve vodě a snadno se smývá. Nelepí a nezanechává skvrny, nicméně doporučujeme vyvarovat se jeho kontaktu s očima. V případě podráždění přestaňte gel používat. Pokud podráždění neustupuje nebo je stále nutno přidávat další gel, obraťte se na svého lékaře.

Gel Cheeky Cherry doporučujeme uchovávat na suchém, chladném místě a mimo dosah přímého slunečního světla. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Produkt je sice zdraví neškodný i při požití, ale doporučujeme uchovávat jej mimo dosah dětí. Lubrikační gely Durex se používají nejen ke zvlhčení poševní sliznice a zmírnění případných nepříjemných pocitů v intimních partiích, ale přinášejí oběma partnerům i smyslné zážitky.

Složení

Složení: Glycerin, Aqua, Aroma, Propylene Glycol, Hydroxyethyl cellulose, Benzoic acid, Sodium saccharin, Sodium hydroxide.