Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Meggle Trvanlivé mléko Barista 3,5%

1 l
Bez éček
29,90 Kč 29,90 Kč/l
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

Speciální mléko pro baristy a kavárny v profesionálním prémiovém designu zajistí plnou a lahodnou chuť. Obsahuje poměr bílkovin pro správnou krémovou texturu pěny. Mléko Barista je nepostradatelnou součástí každého správného cappuccina.

Skladujte při teplotě od 4°C do 24°C. Po otevření skladujte při teplotě od 2°C do 8°C a spotřebujte do 3 dnů

Návod k přípravě:
1. Pro napěnění používejte mléko vychlazené na 6°C až 8°C. 2. Používejte konvičku kónického tvaru a naplňte ji mlékem přibližně do poloviny jejího objemu. 3. Parní tryska musí sahat těsně pod hladinu mléka. 4. Mléko napěňujte a ohřívejte na teplotu 60°C až 70°C, aby si zachovalo svoje vlastnosti a lahodnou chuť.

Výrobce: RAJO a.s., Studená 35, 823 55 Bratislava

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 36 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 11 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Mléko

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky3.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.1 g
Sacharidy4.8 g
z toho cukry4.8 g
Bílkoviny3.3 g
Sůl0.13 g
Vláknina g