Šmakoun Párky

180 g
 69,90 Kč 388,33 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Párky Šmakoun obsahují vysoké procento hovězího a vepřového masa, které je navíc obohaceno komplexní živočišnou bílkovinou vaječného bílku. 

Párky s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem tuku. Párky Šmakoun se rovněž vyznačují sníženým obsahem soli, mají standardní a obvyklou chuť po mase a použitém koření.

Použití

Párek Šmakoun má klasické a tradiční použití jako běžné výrobky tohoto typu – odlehčená svačina či večeře, své uplatnění najde jistě i v především u dětí oblíbeném "Párku v rohlíku".

O výrobci

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů. Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen. Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

MASO WEST s. r. o.
výrobní závod Klatovy
Gorkého ul. 682 
339 01 Klatovy
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.