Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Jaroměřická mlékárna Tvaroh tvrdý strouhaný 200 g

Jaroměřická mlékárna Tvaroh tvrdý strouhaný

Jaroměřická mlékárna Tvaroh tvrdý strouhaný

200 g
29,90 Kč (149,50 Kč/kg)
Popis produktu

Tvaroh tvrdý strouhaný. Sušina: min. 30%, tuk: max 5%. Opětovně uzavíratelný obal.

Tvaroh je unikátní potravina – nízká energetická hodnota v kombinaci s vysokou hodnotou výživovou z něj tvoří ideální prvek dietního jídelníčku. Jaroměřický tvrdý tvaroh obsahuje pouze necelé 1% tuku a přibližně 26% bílkovin! Proto ho ocení všichni, kdo si hlídají linii. Tvaroh obsahuje řadu pro tělo důležitých látek – především plnohodnotné bílkoviny a minerální látky. Je velmi dobře stravitelný a dokáže výborně zasytit. Tvaroh má v našem jídelníčku nezastupitelnou pozici – je významným zdrojem bílkovin nezbytných pro růst svalové hmoty, má relativně nízkou energetickou hodnotu a je velmi dobře stravitelný. Tvrdý tvaroh je určen ke strouhání, výborně se hodí k řadě sladkých pokrmů, ale oceníte ho i jako náhradu tučnějšího sýra.

Jaroměřický tvaroh v sobě navíc nemá žádná éčka, je skvělý na strouhání a neprohloupíte s ním v žádném receptu. Vyzkoušejte si třeba jednohubky, „balkánský sýr“, nebo knedlíky.

Skladování: Skladujte při teplotě 2–8°C.

Výrobce: Jaroměřická mlékárna a.s. Kaunicova 198, Jaroměřice nad Rokytnou, 675 51, Česká republika

Složení

Mléko, mlékařské kultury

Alergeny: 7 mléko a výrobky z něj

Výživové hodnoty na 100g: Energie 528 kJ / 124 kcal; Tuky 0,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g; Sacharidy 1,3 g, z toho cukry 1,3 g; Bílkoviny 26,3 g; Sůl 0,1 g

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK