Pan Křupka Kukuřičné křupky bez soli

200 g
 44,90 Kč 224,50 Kč/kg
Země původu: EU,

Křehké a nadýchané kukuřičné křupky bez přidané soli v extra velkém rodinném balení. Výrobek z přirozeně bezlepkových surovin vhodný jako alternativa různých snacků, pro děti již od kojeneckého věku (od 6. měsíce). Výborné jako svačinka, která je zasytí i zabaví např. při cestách autem, v kočárku apod.

 

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci 

Klíčem ke zdravému talíři jsou určitě celozrnné produkty, výrobky bez zbytečných přídatných látek, s nižším obsahem tuku, cukru či soli, a naopak s dostatkem vlákniny - toto všechno splňuje značka REJ. Sortiment společnosti REJ obsahuje cereální sušenky, cereální snídaně, kukuřičné křupky, těstoviny a čaje. Pečlivý výběr kvalitních surovin a poctivá práce kvalifikovaných zaměstnanců stojí za všemi výrobky. 

Kvalita výroby je zaručena certifikací IFS FOOD (Evropský standard kvality a bezpečnosti potravin), která stanovuje dodržování přísných norem v rámci všech procesů celé firmy - řízení kvality a bezpečnosti, administrativa, výroba od příjmu suroviny až po nakládání s odpady, obchod, logistika, systém kontroly.

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým sluncem. Po otevření zamezte přístupu vzduchu, výrobek zůstane déle křehký.

Výrobce

REJ s.r.o.
Průmyslová 937
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká republika