-12 %

Mini Babybel Original 3×20 g

60 g
Chlazené
Akce do 4. 6.
 34,90 Kč 
39,90 Kč581,67 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Babybel je přírodní sýr. Je vyroben z 98 % z mléka, špetky soli, mléčných kultur a mikrobiálního syřidla. Babybel je vyrobený podle tradičních receptů a obsahuje 98 % mléka pocházejícího z udržitelných chovů. Je tak zdrojem vápníku a bílkovin. Každý Babybel je zabalen ve vosku, který je zdravotně nezávadný a certifikovaný pro styk s potravinami. 

Přirozeně obsahuje méně než 0,01 g laktózy na 100 g sýra, proto si na něm pochutnají i lidé s intolerancí na laktózu.

Balení obsahuje 3 kusy po 20 gramech.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Odstraňte červený obal ze sýru a nechte si chutnat. Babybel je ideální nejen jako svačina pro děti, ale i pro dospělé. Výborně se hodí i na obloženou mísu, k ovoci nebo s kvalitní šunkou. Díky svému praktickému voskovému obalu se vejde do každé tašky, do práce či na výlet. Babybel vydrží až 10 dní mimo lednici.

Abyste předešli nebezpečí udušení u dětí do 4 let, nakrájejte na kousky o velikosti dětského sousta.

Tip! Po rozbalení můžete vosk použít na výrobu svých vlastních originálních postaviček.

O výrobci

Skupina Bel je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny Bel stojí mnoho značek např. Veselá kráva, Kiri či Mini Babybel.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C.

Výrobce

Bel Sýry Česko a. s.
Pražská 218
675 26 Želetava
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 40 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.