MonPeri EKO Jednorázové absorpční podložky 40×60 cm

15 ks
 124,90 Kč 8,33 Kč/ks
Země původu: Čína,

Jednorázové ekologicky šetrné absorpční podložky značky Monperi.

Absorpční podložky jsou ideální pro inkontinentní osoby, vhodné i pro vysoký stupeň inkontinence. Extra savé jádro z několika vrstev hedvábného papíru a buničiny odvede vlhkost rovnoměrně po celém povrchu. Díky tomu jsou jednorázové podložky MonPeri vysoce absorpční, hygienické a zaručují komfortní pocit sucha po celý den.

V plenách je použito minimální množství LDPE, přibližně 5 % celkové hmotnosti. Jde o recyklovatelný a netoxický plast.

Balení obsahuje 15 ks.

Spodní vrstva z polyetylenové folie slouží k ochraně lůžka a zabraňuje prosakování.

Použití

Podložky MonPeri jsou vhodné pro nemocné, seniory, miminka i nemocnice.

O výrobci

Česká značka MonPeri byla inspirována zkušenostmi maminek, které chtěly pro své děti nadstandartní péči. A tak se v roce 2012 zrodila značka MonPeri – ve volném překladu „Moje Víla“. Cílem MonPeri bylo vyrobit ekologicky šetrnou plenku té nejvyšší kvality. Postupně přibývaly i další výrobky, dnes MonPeri kromě plenek nabízí i vlhčené ubrousky, absorpční podložky a natahovací plenkové kalhotky. Všechny MonPeri výrobky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem.

Bezproblémové funkčnosti a nadstandardní kvality dětských plen MonPeri bylo dosaženo dlouholetým studiem problematiky dětských plen, spoluprácí s předními českými porodnicemi a také díky zpětné vazbě od maminek.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Vamari s.r.o.
Krátká 911
33023  Nýřany
Česká republika