Silák Rybí vývar

500 ml
Od českého farmáře
129,90 Kč 259,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Silák rybí je silný a voňavý rybí vývar určený jako základní ingredience na vaření. Jeho nezaměnitelná chuť je odrazem použitých surovin: kvalitních rybích kostí a masa z farmového chovu v Pošumaví, zeleninou z Polabí a s láskou vybíraným kořením

V dobách našich babiček se vývar běžně pil při nemoci, ale i po práci nebo na cestách v hostincích pro doplnění sil. Takový, který je tak dobrý, že ho budete chtít i pít

Vzpruží jako nápoj a ušetří fůru času a práce při vaření.

Použití

Rybí vývar využijete jako základ pro skvělou rybí polévku, omáčku a jiná jídla. Silák je váš přírodní energetický nápoj, rychlá svačinka anebo pomocník, s kterým ušetříte při vaření až 6 hodin v kuchyni. 

O výrobci

Společnost Silák vznikla v roce 2016 s cílem vyrábět ty nejchutnější a zároveň nejsilnější vývary. Vývary chutnají přesně jako od našich babiček, protože jsou vařeny podle tradičních receptur- jen maso, zelenina a koření. Díky použitým surovinám a vyvážené chuti dodá energii a zahřeje.

Skladování

Silák Vám ve spíži vydrží až 6 měsíců a po otevření vám tak zachutná, že nezbude. Pokud ano, uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 2 dnů nebo zamrazte.

Výrobce

Silák, s. r. o.
Osadní 869/32, Holešovice
170 00 Praha 7
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 46 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 21 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.