• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Land-Leben Krutony bylinky

75 g
 48,90 Kč 652,00 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Chutné, jemně opečené kostičky z bílého chleba s příchutí bylinek jsou vynikajícím doplňkem křupavých salátů, hodí se jako přísada do vývarů nebo zahuštěných polévek, mohou být podávány jako příloha k jemným předkrmům nebo poslouží jako ozdoba koktejlů.

Vaší fantazii se meze nekladou.

Použití

Požadované množství krutonů nasypte do připravovaného jídla a ihned podávejte. 

Skvěle dochutí polévku nebo zeleninový salát.

O výrobci

Land - Leben je značka pro vysoce hodnotné hotové produkty vyrobené z vybraných přírodních surovin. Hotové produkty, které nejen dobře chutnají, ale jsou i zdraví prospěšné. Land - Leben zosobňuje praktické použití, chutné jídlo, rychlou přípravu. Kvalita stravy není jen otázkou času přípravy, nýbrž co nejčerstvějších a nejzdravějších přísad.

Proto se tyto produkty vyrábějí jen z nejlepších, přírodních surovin. Pod nejpřísnější kontrolou, bez geneticky modifikovaných surovin, bez pesticidů, emulgátorů, umělých přísad a živočišných tuků.

Land - Leben chutná jako domácí!

Skladování

Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

LAND-LEBEN
Nahrungsmittel GmbH
Gewerbepark 1
5102 Anthering
Rakousko