-14 %

Matcha Tea BIO Matcha Shake Meruňka

30 g
BIO
Akce do 12. 2.
 29,90 Kč 
34,90 Kč996,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Bio Matcha Shake s vůní a chutí po meruňkách je skvělou snídaní nebo svačinkou. Sladká chuť v bio kvalitě, bez palmového tuku, bez lepku, bez rafinovaného cukru.

Bio Matcha Shake s meruňkou je skvělým startem nového dne. Dodá energii na několik hodin a poslouží i jako skvělá svačinka před nebo po sportovním výkonu. Tento čistě bioenergetický nápoj je slazený bio rýžovým sirupem, ochucený bio sušenými meruňkami a doplněný jemně mletým zeleným bio čajem matcha, který podporuje soustředění, nabíjí tělo energií na 3-6 hodin, odbourává stres a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Použití

Obsah sáčku vysypte do šejkru nebo uzavíratelné láhve. Přilijte 2 dl studené nebo horké vody do 70 °C a pořádně protřepejte.

O výrobci

Kyosun s.r.o. je jediným specialistou na matcha v ČR. Už sedm let spolupracuje s největšími producenty čaje matcha na světě a z Japonska, tedy ze země původu, dováží matcha výhradně letecky. Zaručuje tak maximální čerstvost čaje matcha. Kyosun s.r.o. staví do popředí kvalitu a prozákaznický přístup - čaj je proto 100 % bio, pravidelně testovaný na bakterie e. coli, pesticidy, těžké kovy, rtuť, kvasinky a plísně.

Díky úzkým vazbám na Japonsko má Kyosun s.r.o. čajová pole pod přímým dohledem a jezdí je několikrát za rok osobně kontrolovat. Matcha Tea je držitelem 9 různých certifikátů kvality a splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Kyosun s.r.o. jako první zmodernizoval přípravu Matcha Tea v šejkru a začal balit porce matcha do jednotlivých sáčků. Díky tomu trvá příprava Matcha Tea jen několik sekund. Firma rozšiřuje trh o inovativní produkty s příměsí matcha.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření.

Upozornění

Výrobek obsahuje laktózu.

Výrobce

Kyosun s.r.o.
Trmická 869/1
Praha 9

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 333 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.