Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sláma Lahůdková paštika 200g

Sláma Lahůdková paštika

Sláma Lahůdková paštika

200g
Popis produktu

Regionální produkt kraje Vysočina

Potravinářská firma SLÁMA má pevné základy vybudované na rodinné řemeslné tradici. Pan Emil Sláma, řezník z Velké Bíteše si v roce 1912 s manželkou Marií otevřeli řeznictví, uzenářskou dílnu a hostinec v Osové Bitýšce, vstupní bráně ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY. Emil Sláma nakupoval dobytek, zpracovával maso, zvěřinu i ryby, které dodával na řeznické krámy do Brna a širokého okolí. Na počátku 50-tých let došlo ke znárodnění. Milan Sláma, vnuk Emila Slámy si v roce 1991 zřídil živnost a v roce 1994 nechal vystavět moderní potravinářskou výrobu ve Velké Bíteši. Receptury po předcích na uzenářské výrobky, paštiky a saláty studené kuchyně jsou střeženým tajemstvím úspěchu rodinného podniku. Dnes je firma SLÁMA z Velké Bíteše moderní, rodinnou potravinářskou společností, která staví svoji další budoucnost na tradici, lásce k řemeslu a prosperitě.

Skladujte při teplotě 3–8°C

Složení

Složení: Vepřová játra (23%), vepřové maso (20%) a sádlo (20%), masový vývar, cibulka, jedlá sůl, stabilizátor: E250, mléčná bílkovina, zahušťovadlo E415, cukr, koření, extrakty koření, antiox. E316.

Alergeny: 7

Energetická hodnota: 649 kJ/156kcal/, tuky 12,9 g z toho nasycené mastné kyseliny 3,2g, sacharidy 15,0 g z toho cukry 0,00 g, bílkoviny 7,8 g, sůl 1,5g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.