• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Teekanne čaj Mountain Herbs

36 g
42,90 Kč 1 191,67 Kč/kg
Země původu: EU,

Příjemná bylinná směs s výjimečnou chutí.

Vychutnejte si lahodný šálek Teekanne "Mountain Herbs" a nechte se unést do krásného světa hor. Nechte tuto speciální čajovou směs, do které pro vás byly vybrány jen ty nejlepší bylinky, rozmazlovat všechny vaše smysly - chuť v každém doušku.

Použití

Zalijte čajový sáček vroucí vodou a nechte luhovat 5–8 minut. Na 1 šálek doporučujeme použít 1 čajový sáček. Podle potřeby oslaďte.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Rakousko

Složení

Máta peprná16 %
Rooibos
Citronová tráva
Skořice
Kopřiva12 %
Heřmánek pravý12 %
Máta kadeřavá
Lékořice

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota3 kJ/1 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy0.1 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny0.2 g
Sůl g
Vláknina g