Jupík Ovocík 20% Cherry Cola

330 ml
15,90 Kč 48,18 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Jupík Ovocík 20% je oblíbený dětský nápoj s 20% podílem ovocné složky. Bez umělých barviv a konzervantů, nově také s nižší kalorickou hodnotou, nahrazením části cukru stévií, sladidlem z přírodního zdroje listů rostlinky stévie.

Použití

Nápoj chutná nejlépe chlazený. Je příjemným doplňkem jakéhokoliv občerstvení. Před použitím protřepejte, může obsahovat sediment ovocné šťávy.

O výrobci

Kofola a. s. je česká nápojářská skupina, působící v České republice, na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rusku, Rakousku a Maďarsku. Vyrábí Kofolu, tradiční, nealkoholický, kolový nápoj s originální recepturou,  který vznikl v roce 1959 v Československu jako alternativa k tehdy nedostupným konkurenčním nápojům Coca-Cola nebo Pepsi. Ke společnosti patří také pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky. V roce 2017 společnost koupila polského výrobce ovocných a bylinných produktů Premium Rosa. Mezi poslední akvizice patří i společnost Leros, tradiční český výrobce směsí z léčivých rostlin a slovenská minerální voda Kláštorná. 

Skladování

Uchovávejte v suchu, chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Kofola CS a. s.
Nad Porubkou 2278/31A
708 00 Ostrava - Poruba
Česká republika

Složení

Voda
Směs ovocných koncentrátů
Jablka19.7 %
Višně0.3 %
Cukr
Glukózo-fruktózový sirup
Kyselina
E330 - Kyselina citronová
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
Aromata
Barviva
E150d - Amoniak sulfitový karamel
Sladidlo
E960 - Steviol-glykosidy

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota102 kJ/24 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy6 g
z toho cukry6 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.