• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Vinium MIX karton přívlastkových vín (6x0,75l)

4,5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
569,90 Kč 126,64 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

MIX přívlastkových vín. Karton obsahuje celkem 6 těchto vín: 

  • Sauvignon pozdní sběr: Víno barvy lipového květu. Ve vůni dominantní minerálnost s tóny hluchavky a čerstvé trávy, ovocný nádech angreštu. Doporučujeme podávat ke studeným předkrmům, chřestu, kozím sýrům nebo uzeným rybám. Výše zbytkového cukru: polosladké, obsah alkoholu: 11,5 % obj.
  • Rulandské šedé pozdní sběr: Víno světle žluté až zlatavé barvy s příjemnou květinovou vůní. V chuti ovocné tóny s harmonicky svěží kyselinkou. Doporučujeme podávat k rybím specialitám, kořenité úpravě drůbeže. Je vhodné také k hutným polévkám nebo kořenitým pokrmům. Výše zbytkového cukru: polosuché, obsah alkoholu: 13 % obj.
  • Rulandské bílé pozdní sběr: Víno je světle zelenkavé až zelenožluté barvy. Jemná květnatá vůně a vyrovnaná chuť vytvářejí jeho nezaměnitelný charakter. V dlouhotrvající chuti je víno plné, bohaté na extraktivní látky. Doporučujeme podávat k pečenému kuřeti, sýrům, restovaným játrům, gulášům a omáčkám. Je vhodné také k divočině, klobásám nebo mírně pikantním pokrmům. Výše zbytkového cukru: polosuché, obsah alkoholu: 10,5 % obj.
  • Chardonnay pozdní sběr: Víno velmi plné, jemně kořeněné, s vůní akátového medu, ananasu a banánu. Doporučujeme podávat k předkrmům, plodům moře, masu na rožni i uzené rybě. Výše zbytkového cukru: polosuché, obsah alkoholu: 12,5 % obj.
  • Modrý Portugal pozdní sběr: Víno jasně rubínové barvy, květinovou vůní s tóny fialek a pivoněk. Chuť je jemná, harmonická, v dochuti sladká višeň nebo čokoláda. Doporučujeme podávat k zapečeným těstovinám, masitým pokrmům nebo zrajícím sýrům. Výborně doprovází smetanové dezerty s čokoládou. Výše zbytkového cukru: suché, obsah alkoholu: 12 % obj.
  • Ryzlink vlašský pozdní sběr: Víno světlejší zelenkavé barvy, jemné, svěží, mladé vůně s ovocnými a květinovými tóny. Chuť je příjemná, lehká. Doporučujeme podávat k zeleninovým a těstovinovým salátům, lehčím krémovým polévkám a studeným masům. Výše zbytkového cukru: polosuché, obsah alkoholu: 12,5 % obj.

Použití

Bílá vína podávejte při telotě 8-12°C, červená při teplotě 13-16°C.

O vinařství

Vinařství VINIUM Velké Pavlovice je jedno z největších vinařství v České republice, ležící ve Velkopavlovické vinařské podoblasti ve Velkých Pavlovicích. Vinice vinařství se rozkládají na ploše 250 hektarů, ročne VINIUM vyrobí až 6 milionů litrů vína. Ve VINIUM se vyrábí víno s přátelským přístupem, vinařství dbá na tradici a názor zákazníků.

Výrobce

VINIUM Velké Pavlovice
Hlavní 666
Velké Pavlovice 691 06

 

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.