• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
-18 %

TePe Original Mezizubní kartáčky žluté 0,7 mm

6 ks
Akce do 11. 6.
 109,90 Kč 
134,90 Kč18,32 Kč/ks
Země původu: Švédsko,

Mezizubní kartáčky vyvinuté pro dokonalý přístup do mezizubních prostorů. Jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a nezatěžují tak planetu. Díky flexibilnímu a plastem izolovanému drátku mají dlouhou životnost a jsou šetrné k citlivým krčkům a dásním. 

  • průměr drátku: 0,7 mm
  • balení obsahuje 6 ks + krytku

Použití

Mezizubní kartáček používejte jedenkrát denně. Zvolte vhodnou velikost. Kartáček nesmí být nikdy vtlačen mezi jednotlivé zuby násilím.

O výrobci

TePe je švédská společnost založená v roce 1965. Vyvíjí, vyrábí a prodává funkční výrobky orální hygieny ve spolupráci s odborníky v oblasti stomatologie. Vizí je, aby si lidé mohli udržet své zuby po celý život, zvýšit povědomí o preventivní péči o zuby, mezizubním čištění a souvislostech mezi orálním a celkovým zdravím. 

Skladování

Uchovejte při teplotě 0–40 °C.

Výrobce

TePe Munhygienprodukter AB
Bronsåldersgatan 5
SE-213 76 Malmö
Švédsko