-8 %

Espumisan

Espumisan easy 14 sáčků

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
109,90 Kč  119,90 Kč
109,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Zdravotnický prostředek. Espumisan Easy je zdravotnický prostředek používaný k účinnému odstranění nadýmání v důsledku nadměrného hromadění plynů v zažívacím traktu a ke snížení pocitu plnosti a napětí v břiše a kručení v žaludku a střevech. Jeden sáček přípravku Espumisan Easy obsahuje 125 mg simetikonu, který způsobuje účinný rozpad bublin plynu nahromaděných v zažívacím traktu, čímž snižuje pocit plnosti a napětí v břiše. Granule mají příjemnou citronovou příchuť a rychle se rozpouštějí na jazyku, simetikon se tak rychle dostává do zažívacího traktu a začíná působit. Přípravek je balen do malých, samostatných sáčků, které lze nosit s sebou a v případě potřeby je kdekoli diskrétně užít. Není určeno pro děti do 6 let. Neužívejte při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku.

Každý sáček obsahuje 125 mg simethiconu. Pomocnými látkami jsou sorbitol, talek, kyselina jablečná, citronové aroma, smetanové aroma.

Dávkování: Granule nasypte přímo na jazyk a polkněte. V případě potřeby zapijte trochou vody. Dospělí a mladiství nad 14 let užívají obsah jednoho sáčku před nebo po jídle. Pokud je to nutné, může být dávka zvýšena na 2 sáčky. Denní dávka by neměla překročit 8 sáčků, což odpovídá 1 000 mg simethiconu. Děti od 6 do 14 let užívají obsah jednoho sáčku před a po jídle. Denní dávka by neměla překročit 3 sáčky, což odpovídá 375 mg simethiconu.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Berlin-Chemie

EAN: 4013054018514