Navařeno

Navařeno Ghee přepuštěné máslo

200 g
Od českého farmáře
233,60 Kč 1 168,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

2000+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Ghee, přepuštěné máslo vyrobené podle starodávné Ayurvédské receptury.

Přepuštěné máslo neboli Ghí je máselný tuk zbavený vody, mléčné bílkoviny a laktózy. Výborně se hodí na smažení, vaření i pečení. Při vysokých teplotách se nepřepaluje, nevznikají těžce stravitelné látky a můžete si tak vychutnat smažené jídlo i bez pocitu těžkosti.

Příběh NAVAŘENO

Za vynikající chutí a kvalitou jídel značky NAVAŘENO stojí šéfkuchař Richard Fuchs, který má zkušenosti z několika michelinských restaurací a gastronomii na vysoké úrovni se věnuje již více než 25 let. Je členem sdružení Slow Food Prague, jehož cílem je propagace kvalitního jídla připraveného z lokálních surovin. Richard Fuchs je nadšeným zastáncem přípravy jídla z poctivých surovin a toto své nadšení odráží v produktech celé řady NAVAŘENO. Vychutnejte si jídla připravená opravdovým šéfkuchařem!

Z čeho to vaří

Suroviny, ze kterých připravují výrobky jsou vždy čerstvé a pokud je to možné, jsou nakoupeny od lokálních producentů. Ve složení produktů Navařeno najdete suroviny, které jsou označovány jako superpotraviny (quinoa, goji a spousta dalších). Na druhou stranu používají také to, z čeho vařili už naši předkové – potraviny, které jsou prověřené lety a ví se o nich, že mají skvělé nutriční hodnoty (například špalda, kamut a další).

Používají-li sušené ovoce, můžete se spolehnout, že v něm není přidaný cukr ani jakékoliv jiné škodlivé cukry. Sladí zásadně tak, aby nezanikla přirozená chuť ostatních surovin, používají k tomu moderní přírodní sladidla (javorový, agávový nebo datlový sirup).

Použití

Ghí lze použít v teplé kuchyni všude tam, kde byste použili jakýkoliv jiný tuk. Má vysoký bod zápalu, tudíž se nepřipaluje. Je výborný ke smažení, jako základ všech klasických pokrmů – polévek, omáček, zelenina dušená na Ghí je bezkonkurenční ! Lze jím nahradit všechny margaríny a máslo při pečení moučníků. Ve studené kuchyni má také své místo, při alergii na mléčnou bílkovinu lze mazat na chleba a pečivo.

O výrobci

Sklizeno je mladá společnost, která dbá na zdravý životní styl již od roku 2013. Cílem Sklizeno je nabízet svým zákazníkům výrobky, které odpovídají zdravému životnímu stylu. Produkty jsou vyrobeny podle tradičních postupů z kvalitních surovin a bez náhražek. Firma dále nabízí maso, koření, nápoje anebo zdravé snídaně ve formě müsli.

Výrobce

Sklizeno
Březina 103
666 01  Březina
Český republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 184 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bezvodý mléčný tuk99.5 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3686 kJ/897 kCal
Tuky99.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny60.6 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0.25 g
Sůl0 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.