Navařeno Ghee přepuštěné máslo

200 g
Od českého farmáře
Bez éček
149,90 Kč 749,50 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Přepuštěné máslo neboli Ghí je máselný tuk zbavený vody, mléčné bílkoviny a laktózy. Výborně se hodí na smažení, vaření i pečení. Při vysokých teplotách se nepřepaluje, nevznikají těžce stravitelné látky a můžete si tak vychutnat smažené jídlo i bez pocitu těžkosti.

Má regenerační účinky a dá se používat i zevně, protože hydratuje a hojí podrážděnou kůži. Je bohaté na vitamíny A, D, E, K,  omega 6 a omega 3 mastné kyseliny, působí tak blahodárně na mozek a nervové buňky. Neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepkové.

Skladování

Skladujte při teplotě 2 - 8 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Příběh NAVAŘENO

Za vynikající chutí a kvalitou jídel značky NAVAŘENO stojí šéfkuchař Richard Fuchs, který má zkušenosti z několika michelinských restaurací a gastronomii na vysoké úrovni se věnuje již více než 25 let. Je členem sdružení Slow Food Prague, jehož cílem je propagace kvalitního jídla připraveného z lokálních surovin. Richard Fuchs je nadšeným zastáncem přípravy jídla z poctivých surovin a toto své nadšení odráží v produktech celé řady NAVAŘENO. Vychutnejte si jídla připravená opravdovým šéfkuchařem!

Z čeho to navaříme

Suroviny, ze kterých připravujeme výrobky Navařeno jsou vždy čerstvé a pokud to je možné, tak jsou nakoupeny od lokálních producentů.

Ve složení produktů Navařeno najdete suroviny, které je teď moderní označovat jako superpotraviny (quinoa, goji a spousta dalších). Na druhou stranu používáme taky to, z čeho vařili naši předkové – potraviny, které jsou prověřené lety a ví se o nich, že mají skvělé nutriční hodnoty (například špalda, kamut a další). Používáme-li sušené ovoce, můžete se spolehnout, že v něm není přidaný cukr.

A vůbec, jakékoliv škodlivé cukry nám do kuchyně nesmí. Sladíme zásadně tak, aby naše jídlo nechutnalo jako cukr s příchutí jídla, aby nezanikla přirozená chuť ostatních surovin. 

Používáme k tomu moderní přírodní sladidla (javorový, agávový nebo datlový sirup).

Výrobce

Sklizeno
Březina 103
666 01 Březina

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 188 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Bezvodý mléčný tuk99.5 %

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3686 kJ/897 kcal
Tuky99.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny60.6 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0.25 g
Sůl0 g
Vláknina g