Royal Crown Cola Classic

250 ml
Éčka
(Celkem 4)
29,90 Kč 119,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Limonáda s příchutí coly.

Nic vám nenavodí pocit klidu a pohody lépe než sklenice ledově vychlazené Royal Crown Coly. Pořádný kus historie a třtinový cukr, to je pravý základ originální receptury.  Přidejte pár kostek ledu, posaďte se do křesla a doušek po doušku si vychutnejte svoji chvilku v pomalém jižanském tempu a zavzpomínejte na časy staré Ameriky, kdy dny byly horké a historky šťavnaté, jako charakteristická chuť této originální koly.
 


Použití

Kostky ledu vhoďte do sklenice, zalijte je vychlazenou Royal Crown Colou a nechte je volně pohupovat na hladině. Až ustane ledové praskání, darujte svým ústům štědrý doušek, který pohladí všechny vaše smysly.

Tip! Vyzkoušejte kopeček vanilkové zmrzliny ve sklence ledově vychlazené Royal Crown Coly. Jemné smetanové tóny se spojí s charakteristickou chutí koly a spolu s vanilkou vytvoří sladké, ale přitom dokonale osvěžující pohlazení, za kterým se budete vždy rádi vracet. Vyzkoušejte tento zmrzlinový rituál, který už od roku 1905 rozdával potěšení všem, kteří chtěli na chvilku uniknout uspěchané době.

O výrobci

V roce 1905 se mladý lékárník Claud A. Hatcher rozhodl založit vlastní nápojářskou společnost, která si až do dnešních dnů zachovala tvář jižanského maloměsta. A to i přes své velké úspěchy a realizované vizionářské nápady, jako byla kupříkladu první kola light či první použití hliníkové plechovky.

Royal Crown Cola se tak postupně dostávala do všech koutů Ameriky. Až teprve v 70. letech 20. století překonala hranice USA a dnes se prodává ve více než 60 zemích světa. V současné době značku vlastní společnost Kofola.

Na obrázku může být: text

Skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce nejdéle 3 dny. 

Výrobce

Kofola a.s.
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava – Poruba
Česká republika

Složení

Voda
Třtinový cukr
E290 - Oxid uhličitýŠkodlivost 0 z 6
Kyselina
E338 - Kyselina fosforečnáŠkodlivost 2 z 6
E330 - Kyselina citronováŠkodlivost 0 z 6
E150d - Amoniak sulfitový karamelŠkodlivost 3 z 6
Kofein
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota186 kJ/45 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy11 g
z toho cukry11 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.