Ocuflash

OCUflash oph.gtt.sol.2x10ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Zdravotnický prostředek. OCUflash je speciální oční (isotonický, pufrovaný) roztok s přídavkem výtažku ze světlíku lékařského. Je určen ke vkapávání do očí nebo k vý- plachům očí. Výtažek ze světlíku lékařského působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě). Tyto vlastnosti světlíku lékař- ského se již dlouhodobě využívají ke zklidnění očí, k prevenci a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů víček a spojivek.

Chlorid sodný 7 mg v 1 ml Pomocné látky: benzalkonium-chlorid 0,04mg v 1ml (0,004%), dihydrát edetanu disodného, chlorid draselný, hexahydrát chloridu horečnaté- ho, polysorbát 80, výtažek ze světlíku lékařského, borax, hydroxid sodný, voda pro injekci.

Dávkování: Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček vkapáváme do dolního spojivkového vaku 1-2 kapky 1-4x denně. Při výplachu čehokoliv cizího z oka aplikujeme roztok až do doby odstranění cizorodé látky či cizích tělísek, popřípadě do zmírnění obtíží. Otevřené balení spotřebujte do 28 dní.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: UNIMED PHARMA

EAN: 8588000227556