-25 %

Compeed

COMPEED náplast na opary 15ks

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
239,90 Kč  319,90 Kč
239,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

900+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. COMPEED Náplast na opary léčí opar jako ránu. K rychlé a diskrétní léčbě oparu využívá částice Hydrokoloid-075 a účinkuje na principu vlhkého hojení. Vytváří ideální hojivé prostředí pro léčbu oparu, zmírňuje brnění, svědění, pálení a otok.


Dávkování: 1. Naneste náplast při prvních příznacích oparu; obvykle při pocitu brnění či svědění. 2. Před a po nanesení náplasti si umyjte ruce. 3. Náplast by měla být používána 24 hodin denně, dokud se rána nezahojí. Náplast se samovolně odchlípne po přibližně 8 hodinách a měla by být nahrazena novou. 4. Neodstraňujte náplast, aby mohla rána dýchat. Toto je naopak kontraproduktivní a může prodloužit dobu hojení. 5. Umyjte si ruce. Ujistěte se, že je Vaše pokožka čistá a suchá. Nepoužívejte v kombinaci s krémy, náplast by pak na oparu nedržela a nemohla tak poskytnout celkovou léčbu. 6. Odstraňte aplikátor z obalu a podržte jej za konce oběma rukama. 7. Jemně zatáhněte za oba konce ve směru šipek na aplikátoru, dokud napůl neodhalíte přilnavou část. Nedotýkejte se přilnavé strany náplasti. 8. Jemně přitlačte napůl odhalenou část náplasti prstem, aby náplast pevně držela na oparu. 9. Jemným pohybem pomalu stáhněte konec aplikátoru dolů a směrem od pokožky, dokud náplast nesklouzne z aplikátoru. Na náplast můžete nanést make up či rtěnku. Po aplikaci si umyjte ruce. 10. Odstranění: Dokud náplast drží na místě, není třeba ji vyměňovat nebo odstraňovat. Jakmile se začne oddělovat od kůže, je třeba ji vyměnit za novou. Odstraňte náplast jemným tahem podél pokožky (opačným směrem než byste ji strhávali).

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Johnson & Johnson

EAN: 3574660277364, 3663555002157