Pharmatex

PHARMATEX 12MG/G Vaginální krém 72G

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
379,90 Kč 379,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Přípravek Pharmatex vaginální krém je určen pro lokální (místní) kontracepci. Tato kontracepční metoda značně snižuje riziko otěhotnění, ale nevylučuje jej úplně: účinnost metody se zvyšuje správným dodržováním pokynů k použití (viz příbalová informace). Přípravek neobsahuje hormony.

Léčivou látkou je benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 2,40 g (ekv. benzalkonii chloridum 1,20 g) ve 100 g vag. krému. Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, makrogol-palmitostearát, levandulová, silice, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda.

Dávkování: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Vaginální krém Pharmatex používejte systematicky před každým stykem nezávisle na fázi menstruačního cyklu: 1. Připevněte aplikátor na tubu s krémem a naplňte jej až po značku. Naplňujte jej pozorně, aby se v náplni nevytvořily vzduchové bubliny. Jedna dávka přípravku je přibližně 4,5 g. 2. Sejměte aplikátor z tuby s krémem, vsuňte jej co nejhlouběji do pochvy a pomalým stlačováním pístu aplikátoru vytlačte krém do pochvy. Poté aplikátor vyjměte. Podání krému si usnadníte polohou vleže.

Kontraindikace: Doporučujeme vám, abyste své dotazy o problémech souvisejících s užíváním nouzové antikoncepce probrala s lékařem. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Laboratoire INNOTECH International

EAN: 3400970001040

SUKL kód: 12423

Farmakoterapeutická skupina: Kontraceptiva intravaginální

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek