Pharmatex

PHARMATEX 18,9MG Vaginální kulička 10

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Pharmatex vaginální globule je lokální (místní) antikoncepční přípravek se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Tento přípravek významně snižuje možnost nežádoucího otěhotnění, ale neodstraňuje ji úplně. Účinnost přípravku závisí na správném dodržování pokynů k použití.

Jedna vaginální globule obsahuje benzalkonii chloridum 18,9 mg (jako benzalkonii chloridi solutio). Pomocné látky: hyprolosa, tvrdý tuk (typ Witepsol S51).

Dávkování: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistá, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Před použitím přípravku si důkladně přečtěte všechny informace uvedené v této příbalové informaci, zejména pokyny ke správnému používání tohoto přípravku. Obvyklá dávka přípravku je jedna vaginální globule před každým pohlavním stykem. Před každým pohlavním stykem použijte novou globuli bez ohledu na období menstruačního cyklu. 1. Vyjměte globuli z ochranného obalu. 2. Zhruba 5 minut před pohlavním stykem zasuňte globuli hluboko do pochvy (zavádění se nejlépe provádí v poloze vleže). Globule začnou účinkovat po 5 minutách a od tohoto okamžiku poskytují kontracepční ochranu po dobu nejméně 4 hodin. 3. Při opakovaném pohlavním styku je nutné zavést do pochvy novou globuli.

Kontraindikace: Doporučujeme vám, abyste své dotazy o problémech souvisejících s užíváním nouzové antikoncepce probrala s lékařem. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Laboratoire INNOTECH International

EAN: 3400970001088

SUKL kód: 12455

Farmakoterapeutická skupina: Kontraceptiva intravaginální

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek