-16 %

Procto-Glyvenol

PROCTO-GLYVENOL 50MG/G+20MG/G Rektální krém 1X30G

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
209,90 Kč  249,90 Kč
209,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemoroidů. Hemoroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku, které způsobují místní bolest, píchání a svědění. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu v malých krevních cévách. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. Balení obsahuje 30 g.

Přípravek Procto-Glyvenol obsahuje léčivé látky tribenosidum 5 g, lidocaini hydrochloridum monohydricum 2 g ve 100 g rektálního krému. Dalšími pomocnými látkami jsou: cetomakrogol 1000, cetylalkohol, isopropyl-palmitát, tekutý parafin, metylparaben, propylparaben, sorbitan-stearát, nekrystalizující sorbitol 70%, kyselina stearová, čištěná voda.

Dávkování: Pokud jsou příznaky akutní: Dvakrát denně (jednou ráno a jednou večer) místně aplikujte krém. Pokud se potíže zmenšily: Jednou denně místně aplikujte krém. Nepřekračujte doporučené dávkování. Rektální krém vtlačte do konečníku pomocí plastového aplikátoru nebo jej naneste do okolí konečníku. Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt či lépe osprchovat studenou vodou.

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci. Nepodávejte tento přípravek dětem bez porady s lékařem. Přípravek Procto-Glyvenol se nemá používat během prvních třech měsíců těhotenství. Může se používat po třetím měsíci těhotenství nebo pokud kojíte, nesmíte však překročit doporučené dávkován.

Výrobce: Herbacos

EAN: 8594002952914

SUKL kód: 180553

Farmakoterapeutická skupina: Lidokain

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek