Rosalgin

ROSALGIN 500MG Granule pro vaginální roztok 10

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
349,90 Kč 349,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Rosalgin je určen k léčbě zánětlivých projevů v oblasti pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního původu, nebo chemického či fyzikálního původu, tj. vznikly např. po chemoterapii nebo radioterapii (léčbě ozařováním). Mezi nejčastější projevy těchto zánětlivých onemocnění obvykle patří svědění, pálení, zarudnutí, zduření (otok) a bolestivost v oblasti pochvy a zevních rodidel, může být přítomen i výtok z pochvy (bělavý, hrudkovitý, bez zápachu).

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum. Jeden sáček obsahuje benzydamini hydrochloridum 500 mg. Pomocnými látkami jsou cetrimonium-tosylát, povidon a chlorid sodný.

Dávkování: K léčbě zánětů pochvy či zevních rodidel roztok používejte jednou nebo dvakrát denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Obvyklá délka léčby při zánětech pochvy či zevních rodidel je 1 - 2 týdny. Bez porady s lékařem přípravek používejte nejdéle 2 týdny.

Kontraindikace: I když nebyly prokázány účinky poškozující plod, měl by se přípravek používat v těhotenství a v období kojení pouze po poradě s lékařem. Pozorně čtěte příbalový leták.

Výrobce: Angelini Pharma

EAN: 8594044141482, 8594044140317

SUKL kód: 100234

Farmakoterapeutická skupina: Benzydamin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek