-8 %

Rennie

RENNIE 680MG/80MG žvýkací tableta 96

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
319,90 Kč  349,90 Kč
319,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Žvýkací tablety neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a obnovují normální rovnováhu ve složení žaludeční šťávy. Tak jsou žaludeční a střevní sliznice chráněny proti škodlivým vlivům. Jelikož jsou žvýkací tablety dobře rozpustné, nastupují účinky přípravku rychle. Přípravek se užívá při překyselení žaludku a tím vyvolaných žaludečních obtížích (pálení žáhy, pocit plnosti, nadýmání, pocit na zvracení, zvracení, plynatost). Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 15 let.

Léčivými látkami jsou calcii carbonas 680 mg a magnesii subcarbonas ponderosus 80 mg v jedné žvýkací tabletě. Pomocnými látkami jsou sacharosa, bramborový škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, lehký tekutý parafín, aroma máty peprné, citrónové aroma, magnesium-stearát.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let: Doporučená dávka přípravku je 1 - 2 žvýkací tablety a to jednu hodinu po hlavním jídle a před spaním nebo kdykoliv při obtížích. Neužívejte více než 11 tablet za 24 hodin. Tablety žvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech (cucat). Není potřeba tablety zapíjet vodou.

Kontraindikace: Přípravek je možno užívat během těhotenství i kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Bayer

EAN: 3534510000481

SUKL kód: 58119

Farmakoterapeutická skupina: Kombinace běžných solí

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek