Septabene

SEPTABENE 1,5MG/ML+5MG/ML Orální sprej, roztok 30ML

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
209,90 Kč 209,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Přípravek Septabene je protizánětlivý, analgetický a antiseptický léčivý přípravek pro místní orální použití. Orální sprej dezinfikuje ústa a krk a zmírňuje příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce.

Léčivými látkami jsou benzydamini hydrochloridum a cetylpyridinii chloridum. Jeden ml orálního spreje, roztoku obsahuje benzydamini hydrochloridum 1,5 mg a cetylpyridinii chloridum 5 mg. Dalšími složkami jsou ethanol (96procentní), glycerol (E422), glyceromakrogol-hydroxystearát, dihydrát sodné soli sacharinu (E954), silice máty peprné, čištěná voda.

Dávkování: Dospělí: Pro jednu dávku stiskněte jednou až dvakrát hlavici spreje. To můžete opakovat každé 2 hodiny, 3-5krát denně. Děti starší než 12 let: Pro jednu dávku stiskněte jednou až dvakrát hlavici spreje. To můžete opakovat každé 2 hodiny, 3-5krát denně. Děti od 6 do 12 let: Pro jednu dávku stiskněte jednou hlavici spreje. To můžete opakovat každé 2 hodiny, 3-5krát denně. Přípravek Septabene nesmí být používán u dětí mladších než 6 let.

Kontraindikace: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Přípravek Septabene se během těhotenství nedoporučuje. Kojení byste měla prodiskutovat se svým lékařem, který rozhodne, zda byste měla přestat kojit nebo ukončit léčbu přípravkem Septabene. Přípravek Septabene nesmí být používán u dětí ve věku do 6 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: KRKA

EAN: 3838989654832

SUKL kód: 206237

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek