-8 %

Bepanthen

BEPANTHEN 50MG/G krém 30G

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
219,90 Kč  239,90 Kč
219,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Bepanthen krém lze použít při každém podráždění kůže, projevujícím se jejím zarudnutím, zduřením, svěděním nebo pálením, ke kterému může dojít po nadměrném slunění (i po použití umělých světelných zdrojů, např. solárií). Dále k ošetření menších popálenin, otlaků, podrážděné pokožky po nesprávném použití kosmetických přípravků, vlivem drsného počasí nebo jinak podrážděné, ale neporušené kůže. Přípravek je vhodný i k denní péči o suché, rozpraskané nebo drsné ruce. Přípravek lze používat k denní péči o pokožku kojence a k ošetření bradavek kojících žen.

Léčivou látkou je Dexpanthenolum 50 mg v 1 g krému. Pomocnými látkami jsou racemický pantolakton, fenoxyethanol, draselná sůl cetyl-fosfátu, cetylalkohol, stearylalkohol, tuk z ovčí vlny, isopropyl-myristát, propylenglykol, čištěná voda, hydroxid draselný (na úpravu pH).

Dávkování: Krém se nanáší v tenké vrstvě na vodou očistěnou podrážděnou nebo zanícenou kůži podle potřeby jednou až dvakrát denně až do úplného zhojení. Při suché pokožce nanášet jednou až dvakrát denně na postižená místa.

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Bayer

EAN: 8590322000014

SUKL kód: 97580

Farmakoterapeutická skupina: Dexpanthenol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek