• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Mr. Proper Víceúčelový čistící prostředek ocean

1 l
Doporučená cena
 69,90 Kč 
99,90 Kč69,90 Kč/l
Země původu: Itálie,

Univerzální čistící prostředek.

Prostředek pro rychlé a snadné umývání podlah a velkých ploch. Jeho složení s bezpečnou hodnotou pH je vhodné pro širokou škálu povrchových materiálů včetně lakovaného dřeva a laminátu.

Použití

  • ředěné - 60 ml na 5 l vody. Není potřebné je oplachovat a utírat do sucha
  • neředěné - po použití povrch opláchněte

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Uchovávejte v suchu. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí, oči okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Po každém použití si důkladně umyjte ruce. Lidé s citlivou nebo poškozenou pokožkou by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké