Shan Shi Krabí chipsy

50 g
45,90 Kč 918,00 Kč/kg
Země původu: Čína,

Krevetové lupínky původem z Indonésie.

Vyrábí se podle originálního receptu s krevetami a vysoce kvalitní tapiokovou moukou bez konzervačních látek. Z mletých krevetek a tapiokové mouky vyráběné z maniokového kořene se uhněte těsto, to se nakrájí na plátky a po vysušení vypeče. 

Použití

Krabí chipsy představují oblíbené občerstvení. Vyzkoušejte k nim jako dip ostrou chilli omáčku.

O výrobci

Asijská kuchyně je lehce stravitelná a přesně odpovídá požadavkům na současné stravování. Název společnosti Shan‘shi pochází z čínštiny a znamená „jídlo“. Znamená kvalitní, vzájemně perfektně sladěné přísady na vaření. Značka nabízí široký sortiment asijských produktů, se kterými si můžete celou Asii vychutnat jednoduše doma, a přitom si být jisti, že všechno perfektně klapne. 

Skladování

Uchovávejte v suchu, chraňte před mrazem a teplem. Po otevření uchovávejte v chladničce do 6 °C a spotřebujte do čtyř týdnů.

Výrobce

Maresi Foodbroker s.r.o.
Hradešínská 1932/60
101 00  Praha 10 – Vinohrady
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 120 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.