O.B.

o.b. ProComfort Super Tampony

16 ks
93,90 Kč 5,87 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

90+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Francie,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Tampony o.b.® ProComfort Super s technologií Dynamic Fitt a povrchem SilkTouch® pro maximální pohodlí* a spolehlivou ochranu:

  • Díky 3D expanzi se tampon přirozeně přizpůsobí tvaru těla.
  • Pomocí zámkových drážek je tekutina účinně vedena dovnitř tamponu.
  • S povrchem SilkTouch® pro snadné zavádění a vyjímání tamponu.
  • Jádro tamponu je 100% rostlinného původu.

Tampony jsou dostupné v různých absorpcích, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám v závislosti na síle periody. o.b.® ProComfort Super jsou doporučeny pro silnou menstruaci.

Všechny tampony o.b.® jsou bez přidaných chemických škodlivin**, nebělené chlorem, neparfemované a gynekologicky testované. 

*v rámci portfolia o.b.® **testováno a schváleno v souladu s limity OEKO-TEX ® STANDARD 100

Použití

Používejte pouze při menstruaci.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Upozornění

Přiložený letáček s návodem jak tampony používat obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném ale závažném onemocnění. Přečtěte si ho prosím a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5
Česká republika