o.b. ProComfort Super+ Tampony

16 ks
84,90 Kč 5,31 Kč/ks
Země původu: Francie,

Nové tampony o.b.® ProComfort™ umožňují snadné zavádění a vyjímání díky povrchu SilkTouch™ a zajišťují spolehlivou ochranu díky technologii Dynamic Fit™ s 3D expanzí – tampon se přizpůsobí tvaru a pohybům těla a s pomocí zámkových drážek účinně odvádí tekutinu dovnitř do horní části tamponu.

Tampony o.b.® ProComfort™ Super jsou určeny pro dny se silným krvácením. Vyzkoušejte tampony o.b.® ProComfort™ s povrchem SilkTouch™ pro snadné zavádění a vyjímání.

Použití

Používejte pouze při menstruaci.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu.

Varování

Tampony bývají spojovány se vzácnou ale závažnou nemocí, syndromem toxického šoku (STŠ). STŠ je vzácná ale velmi vážná choroba, která může být smrtelná.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika