Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Fresh'n'Roll potravinová fólie s řezačkou, šířka 30cm, délka

100 m
169,90 Kč 1,70 Kč/m
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Česká potravinová fólie jedinečných vlastností. Výrobce je držitelem certifikátů BRC/IoP, Czech Made-Česká kvalita a ISO 9001.

1.Dokonale těsní a zabraňuje vylití, nízká spotřeba fólie – stačí jen malý přesah, zabraňuje prostupu pachů.

2. Uchovává čerstvost a prodlužuje trvanlivost potravin, optimální propustnost O2 prodlužuje trvanlivost potravin, chrání před vysušením a uchovává aroma a chuť, udržuje potraviny dlouho šťavnaté a čerstvé.

3. Vhodná do mikrovlnné trouby, šetří náklady na energii, jídlo se lépe a rychleji prohřeje, mikrovlnná trouba zůstane po ohřevu čistá, zvlášť praktické pro ohřev polévek v miskách a talířcích.

4. Se systémem antifog, speciální úprava fólie (antifog) odstraňuje počáteční zamlžení fólie, vždy tak vidíte, co pod fólií uchováváte, umožňuje snadné zamražování – i po zamražení vidíte, co jste zabalili.

5. Šetrná k přírodě, při výrobě jsou používána aditiva rostlinného původu a přírodní materiály, zejména sojový olej (fólie neobsahuje ftaláty, dnes již zakázané), je recyklovatelná.

6. Ideální k zamražení, fólie je odolná do -40°C, je proto vhodná na zamražení potravin, po zamražení zůstává fólie pružná.

7. S funkční řezačkou, díky posuvné řezačce je řezání fólie snadné a rychlé.

Skladování: skladovat na suchém místě při teplotách nepřesahujících 30°C.

Varování: Uchovávat mimo dosah dětí, zabránit styku s horkým povrchem nebo přímým plamenem.

Složení

PVC+aditiva