Primeros

Primeros The King extra velké kondomy

12 ks
289,90 Kč 24,16 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Malajsie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Extra velké kondomy značky Primeros, které jsou pohodlné ve všech směrech. Mají anatomický tvar, jsou průhledné, hladké a voní (pozn. jemně a nevtíravě). Příjemnou lubrikaci zajišťuje silikonový olej lékárenské kvality. 

Kondom neobsahuje spermicidy, parabeny ani jiné škodlivé látky. Díky elektronickému testování je na něj 100% spolehnutí.

Balíček se snadno otvírá a svítí ve tmě.

  • Šířka kondomu: 57 mm, délka: 190 mm
  • Balení obsahuje 12 kusů kondomů

Vyrobeno z férového přírodního latexu z Malajského poloostrova. Kondomová manufaktura Klause Richtera respektuje pravidla udržitelného rozvoje.

Použití

Postupujte dle návodu na obalu.

O výrobci

Začátek 20. století byl nabitý převratnými událostmi – bylo objeveno Machu Picchu a vznikl první skautský oddíl. A zakladatel Primerosu roku 1909 jako jeden z prvních využil toho, že se přírodní kaučuk zahřátím celkem snadno proměňuje v gumu. Krom tohohle majstrštyku s gumou vynalezl diskrétní metodu zasílání zboží až domů. Pražský židovský obchodník Gustav Schwarzwald byl zkrátka pionýr e-shopů.

„Ochrana“ z přírodní gumy se tak díky Primerosu brzy prodávala nejen v celé monarchii Rakousko-Uhersko, ale i v Paříži, Londýně a Chicagu. Od té doby se slovo Primeros stalo synonymem pro kondomy. 

Upozornění

Vždy používejte kondom od počátku styku. Jednak kvůli ochraně před nemocemi a jednak kvůli úniku semene před vyvrcholením. V případě netěsnosti nebo protržení kondomu během používání vyhledejte lékaře, nejpozději do 72 hodin.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–30 °C. Nevystavujte slunečnímu záření.

Výrobce

Primeros s.r.o.
Římská 103/12
120 00 Praha
Česká republika

Kaučukový latex.