• Milí zákazníci, bohužel je dnes poptávka  v oblastech Litoměřice, Příbram, Ústí nad Labem, Měník větší, než jsme očekávali a na dnešek si již nelze objednat.
    Zobrazit více

BBQ směs bylinek na maso (rozmarýn, majoránka, tymián), sáček

15 g
 24,90 Kč 1 660,00 Kč/kg
Země původu: Keňa, Izrael,

Štavnatý grilovaný steak nebo špíz si žádá tu spávnou marinádu. Proto pro vás byla namíchána právě tato směs čerstvých bylin, ze kterých ji snadno připravíte.

  • vhodné na všechny druhy masa

Použití

Doporučujeme maso marinovat v chladu, po dobu min. 6 hodin.

Bylinky nasekáme na drobno a smícháme s olejem, přidáme maso, osolíme a opepříme, podle chuti přidáme česnek a promícháme. Přikryjeme folií a necháme v chladu odpočinout. Během grilování maso zbylou marinádou potíráme, aby maso zůstalo šťavnaté.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh.

Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–10 °C. 

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika