• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Sunar BIO Křupky hráškové lusky

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Extrudované křupky z hrášku, které padnou do malých ručiček. 

Tato svačinka v BIO kvalitě je určena pro děti od ukončeného 12. měsíce, ale pochutnají si na ní i starší děti. Neobsahují přidanou sůl ani cukr. 

Použití

Výrobek je určen k přímé konzumaci. Podávejte nejlépe s nápojem.

O výrobci

Hero Group je mezinárodní rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. V Čechách a na Slovensku působí firma od roku 2004. Všechny produkty vyrábí tato společnost v souladu s přírodou, s ohledem na čerstvost a v tom nejčistším prostředí. Mezi Hero značky působící v ČR patří kojenecká mléka a příkrmy pro kojence Sunar, cereální tyčinky CORNY a lahodné džemy Schwartau.

Skladování

Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do dvou dnů.

Upozornění

Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku.

Výrobce

Hero Czech s.r.o.
Radlická 751/ 113e
Praha 5
Česká republika

Složení

zelený hrách neloupaný mletý 51 %, kukuřičná krupice 48,9 %, vitaminy: thiamin (vitamin B1). Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, sóji a mléka.
1 z ekologického zemědělství

Alergeny: neuvádí se Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, sóji a mléka.

Výživové údaje: Energetická hodnota 1520 kJ/359kcal, Tuky 2,3 z toho nasycené mastné kyseliny 0,3g, Sacharidy 64g z toho cukry 1,6g, Vláknina 8,9g, Bílkoviny 16g, Sůl 0,01g, Thiamin 0,4 mg