• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
-13 %

Kotex Tampony Active Super

16 ks
Výhodná cena
49,90 Kč 3,12 Kč/ks57,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Česká republika,

Tampony Active poskytují ještě větší sací plochu díky více směrným drážkám, které vedou do středu a rozšiřují tampón tak, aby zůstal na správném místě.

Modrý absorpční pruh poskytuje extra dodatečnou ochranu a komfort při pohybu. Pohybuje se s pohybem těla, zajišťuje ochranu i při větší fyzické zátěži. Bez obav lze tampony použít i při návštěvě bazénu. 

Balení obsahuje 16 tamponu.

Použití

Používejte při menstruaci.

O výrobci

Kimberly-Clark je americkou globální společností vyrábějící produkty značek Kleenex, Huggies, Kotex, Depend a mnoho dalších. Společnost byla založena roku 1872 v americkém městě Neenah, ve státě Wisconsin. Za dobu více než 145 let působení se z malého podniku vyvinula globální společnost vlastnící výrobní závody ve 35 zemích světa včetně závodu v Jaroměři a Litoveli.

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Přečtěte si přiložený návod na použití tamponu, obsahuje důležité informace týkající se Syndromu Toxického Šoku (STŠ). Je to vzácné, ale velmi závažné onemocnění. 

Výrobce

Kimberly-Clark s.r.o.
Dolecká 111
Jaroměř 55101
Česká republika