Nivea

Nivea Fresh revive suchý šampon pro světlejší tón vlasů

200 ml
144,90 Kč  189,90 Kč*
724,50 Kč/l
Doporučená cena

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Suchý šampon pro světlejší odstín vlasů.

Jemný sprej jednoduše aplikujete během jedné minuty, jeho účinky přitom vydrží po celý den. Stačí protřepat, nastříkat a vmasírovat. Okamžitě se vstřebá a promění vlasy v krásné a svěží – jako právě umyté, a to bez bílých stop po spreji. Vsaďte na rychlé osvěžení bez podráždění pokožky hlavy.

  • Zajistí svěží a krásné vlasy bez bílých stop.
  • Působí okamžitě, účinkuje po celý den.
  • Nedráždí pokožku hlavy.
  • Složení je veganské a bez mikroplastů.
  • Ideální pro světlejší tón vlasů.

Použití

Než začnete s aplikací, důkladně protřepejte nádobu se suchým šamponem. Vlasy pročešte kartáčem. Krouživými pohyby vmasírujte suchý šampon do vlasů a pokožky hlavy. Pokud jste použili šamponu příliš, vyčešte jej. Večer nebo druhý den ráno suchý šampon vymyjte.

O výrobci

Beiersdorf je mezinárodní kosmetická společnost, která je považována za zakladatele moderní péče o pokožku. Již více než 130 let se věnuje splňování individuálních potřeb zákazníků, kdy vychází z odborných znalostí z výzkumu a vývoje inovativních výrobků. Pod společnost Biersdost patří značky NIVEA, NIVEA MEN, Labello, Eucerin a Hansaplast.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí a mimo působení vysokých teplot.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uschovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování.

Výrobce

Beiersdorf spol. s r.o.
Radlická 354/107b
150 00 Praha 5
Česká republika

Butane,
Isobutane, Propane, Oryza sativa starch, Alcohol denat, Quaternium-26, Propylene glycol, Centrimonium chloride, Linalool, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Geraniol, Limonene, Parfum.