TENA Lady Slim Normal

8 ks
49,90 Kč 6,24 Kč/ks
Země původu: Holandsko,

Vložky TENA Lady Slim Normal s technologií microPROTEX™ vám nabízejí trojí ochranu - proti protečení, zápachu a vlhkosti. Mají stejnou velikost jako menstruační vložky, ovšem jsou vhodné v případě lehké až středně silné ochablosti močového měchýře. Naše technologie microPROTEX™ nabízí vynikající absorpční schopnosti v situacích, kdy je potřeba, abyste se cítili bezpečně a diskrétně.

• Technologie microPROTEX™ byla vyvinuta s ohledem na ženské tělo tak, aby zajistila vynikající absorpci a diskrétnost.
• Díky asymetrickému tvaru a jemným elastickým okrajům vložka kopíruje anatomii těla.
• Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Použití

Odtrhněte krycí list lepící strany a vložku přilepte na vnitřní stranu spodních kalhotek.

O výrobci

TENA je značka společnosti Essity, přední světové společnosti působící v oblasti hygieny a lesnictví, která nabízí výrobky pro osobní péči, hygienický papír a produkty ze dřeva ve více než 100 zemích. Essity je považována za vůdčí společnost v oblasti trvale udržitelného rozvoje a je označována za jednu z nejetičtějších společností světa. 

Značka TENA vyvíjí pomůcky a služby, které snižují negativní dopad inkontinence v každodenním životě. Tato oblast je plná tabu a skrývání. Proto bychom se chtěli o své zkušenosti podělit a rozptýlit tak mnohá tabu a obavy, které i dnes v této oblasti jsou.

Jako uznávaná značka v Evropě (40 % podílu na trhu) v současnosti expandujeme na trhy v USA, Střední a Jižní Americe, Dálném východě, Indii a ostatních zemích. Při vývoji výrobků, které splňují požadavky jednotlivců, pečovatelů, klinických lékařů a zdravotnických služeb po celém světě, zaujímáme přední postavení.

Vlastníkem značky TENA je společnost Essity. Kromě značky TENA je Essity vlastníkem také dobře známých značek v dámské hygieně jako Libresse a dětských plenek Libero.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Essity Czech Republic s.r.o.
Business Center Meteor
Sokolovská 100/94 
186 00  Praha 8
Česká republika