Brit Premium by Nature Adult S Chicken pro psy

8 kg
 799,90 Kč 99,99 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Granule vyvinuty pro dospělé psy malých plemen (do 10 kg) jsou vyrobené z kuřecího masa. 

Krmivo je vhodné pro psy s citlivějším trávením. Vašemu psovi zajistí správnou kloubní výživu a podporu pohyblivosti, imunity a kondici. Granule obsahují omega-3 mastné kyseliny pro zdravé srdce, kůži a lesklou srst.

Použití

Může se podávat suché nebo navlhčené teplou vodou. Malá plemena mají vyšší energetické nároky a poměrně malý objem trávicího traktu a žaludku. Proto je třeba doporučený denní přísun potravy uvedený v krmné tabulce rozdělit na 2–3 stejné porce podávané v průběhu dne. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce.

Při prvním podání krmiva Brit Premium smíchejte menší množství s předchozím krmivem a postupně zvyšujte podíl krmiva Brit Premium. Vždy zajistěte, aby měl váš pes k pití dostatek čerstvé vody.

Dávkujte dle následující tabulky:

O výrobci

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmu s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

Své produkty značek Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyváží do 70 zemí světa.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření. Po otevření znovu uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce

VAFO PRAHA s.r.o.
K Brůdku 94
252 19 Chrášťany
Česká republika