• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Rawito BIO Raw zmrzlina s příchutí arašídového másla v čokoládě s arašídy

65 ml
BIO
 68,90 Kč 1 060,00 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Raw zmrzlina s příchutí arašídového másla, máčená v kvalitní čokoládě a sypaná arašídy.

Zdravé nanuky z čistě přírodních surovin? To je Rawito! Krémová konzistence arašídového mléka v kombinaci s datlemi vám přináší lahodný exotický zážitek ve formě osvěžující zmrzliny máčené v kvalitní čokoládě, která je navrch zdobena kousky arašídů.

Ekologie a udržitelnost…

Všechny suroviny na jejich výrobu jsou v BIO kvalitě od prověřených farmářů. Rawito se snaží minimalizovat spotřebu vody a využívá energii z obnovitelných zdrojů. Obaly nanuků jsou vyrobeny ze 100% kompostovatelných materiálů – vrchní krabička je z papíru a vnitřní průsvitný obal je na škrobové bázi.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Ideální jako letní osvěžení nebo sladká tečka ke kávě.

O výrobci

Rawito je ryze česká společnost, kterou založil roku 2015 Ondřej Horáček. Ten se nechal inspirovat na Jamajce raw zmrzlinami, které jsou chutné, zdravé a vzniklé na principech etického a trvale udržitelného podnikání. A tak vznikly v České republice první raw zmrzliny značky Rawito. Každou sezónu Ondřej s týmem vymýšlejí stále nové příchutě nanuků, které jsou žádány i v zahraničí.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

Meruzalka s.r.o.
Svatá Maří 143
385 01 Svatá Maří
Česká republika