Vegini Trhané bylinkové kousky

140 g
 91,90 Kč 656,43 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Čistě rostlinný pokrm založený na hráškovém proteinu s pažitkou a petrželkou.

Vegini Pulled Chunks mají nepravidelný tvar a typickou vláknitou texturu. Jsou rafinovány marinádou s aromatickými zahradními bylinkami včetně pažitky a petrželky, ke kterým je přidána kapka javorového sirupu.

Tento veganský produkt bez geneticky modifikovaných organismů je založen na hrachovém proteinu a neobsahuje žádné přísady, konzervační látky, barviva, umělé příchutě, stabilizátory ani sóju. A navíc jsou chunks bohaté na protein.

Vegini je ideální volbou pro každého - pro vegany, vegetariány, flexitariány, milovníky zvířat a pro ty, kteří chtějí jíst méně masa.

Použití

Vegini je ideální volbou pro saláty, smažená jídla, wok recepty, recepty s rýží a nudlové pokrmy. Krátce osmahněte na trošce oleje - hotové za několik minut.

O výrobci

VeggieMeat GmbH je mladá rakouská společnost, která vznikla v roce 2015 ve městě Sankt Georgen am Ybbsfelde. Cílem pro založení podniku byla obava o přírodní zdroje naší planety, proto VeggieMeat začal hledat alternativy k produkci masa. Chrání tak životní prostředí, klima, zvířata ale i nás, lidi. V sortimentu si najdou své nejen vegani, ale i celiaci. Společnost se zaměřuje na špičkovou kvalitu, udržitelné zemědělství a vynikající chuť. Proto vyvinula produkty, které splňují všechny tyto potřeby.

Skladování

Po otevření spotřebujte do jednoho dne. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte při max. 7 °C.

Výrobce

VeggieMeat GmbH
Diamantplatz 1
3304 St. Georgen am Ybbsfelde
Rakousko