Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hello Smoothie meruňka

200 ml
16,90 Kč 84,50 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Hello smoothie je stvořeno pro zdravou svačinu - na tréninky, na cesty, do batůžku i do kabelky.

Je to jemný a hustý ovocný nápoj, který vám v dnešní uspěchané době pohotově zajistí jednu denní dávku ovoce. Bez chemické konzervace. Nepřislazováno! Obsahuje cukr pouze přirozeně z ovoce.

O výrobci

Hello je poslední ryze česká firma, která vyrábí nealkoholické nápoje. V Hello žijí a pracují v rodinném prostředí, kde k sobě lidé mají blízko a kde jim na sobě záleží, a tak je jejich cílem získat si srdce svých zákazníků. Nevěří, že musí přesvědčovat o tom, že přináší „elixír mládí“ nebo nějaký „všelék“, protože džus je prostě džus. Ale věří si v tom, že takový džus umí udělat opravdu dobře. Protože svou práci dělají srdcem.

Značku vlastní česká firma Linea Nivnice, která vyrábí ovocné nápoje a je největším zpracovatelem ovoce na českém trhu.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 0-25 stupňů Celsia. Po otevření skladujte při teplotě 2-8 stupňů a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

LINEA NIVNICE, a.s.
U Dvora 190
68751  Nivnice
Česká republika

Složení

Jablečná dřeň z koncentrátu50 %
Meruňková dřeň z koncentrátu30 %
Banánová dřeň10 %
Pomerančová šťáva z koncentrátu10 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota204 kJ/48 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho cukry11.6 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl0.05 g
Vláknina g