Avesani Tagliatelle

250 g
 61,90 Kč 247,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Prémiové čerstvé italské těstoviny s tradicí od roku 1951.

Jedná se o dlouhé ploché nudle, které se podobají těstovinám fettuccine. Podávají se s omáčkami, nejčastěji omáčkou boloňskou.

Tagliatelle, Sicilia, Těstoviny

Použití

Vařte 5-6 minut ve vroucí osolené vodě. 

Tip! Připravte si tagliatelle na způsob Pasta All'amatriciana:

Na olivovém oleji osmažíte pecorino na větší kousky, zalijete 1 dcl bílého vína, přidáte namačkaná loupaná rajčata a dusíte dokud nebudou rajčátka prohřátá. Omáčku promíchejte s pastou, kterou jste si uvařili – vařte 2 až 3 minuty, opepřete a promíchejte s trochou nastrouhaného sýra. Zbytek necháme na dozdobení při servírování. 

O výrobci

Společnost Pastifico Avesani si zakládá na tradici a rodinných hodnotách již od roku 1951, kdy bratři Ugo a Jole Avesani založili firmu na výrobu těstovin. Mezi hodnoty rodinného podniku patří: tradice domácky vyrobených čerstvých těstovin, vášeň pro detail a skvěle odvedenou ruční prací, a nakonec samozřejmě ty nejlepší ingredience.

Výsledek obrázku pro pastificio avesani

Pro zaručení absolutní kvality jsou všechny firemní procesy certifikovány IFS a BRC. Od přípravy těstovin a jejich plnění, až po kontrolu a jejich balení, každý v Pastificio Avesani pracuje s úsměvem a s jistotou, že přispívá ke snu zakladatelů a koncových spotřebitelů.

Skladování

Skladujte v chladničce při maximální teplotě do 4 °C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. 

Výrobce

Pastificio Avesani
Via Pietro Vassanelli 19
37012  Bussolengo VR
Itálie