Attitude

Attitude Prací gel s vůní citronové kůry (1,05 l)

35 praní
359,90 Kč 10,28 Kč/praní

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Kanada,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Přírodní a ekologický prací gel, který je určen pro praní barevného i bílého prádla. Gel je vhodný pro prádlo celé rodiny, zejména dospělé s citlivou nebo alergickou pokožkou.

Gel je vysoce koncentrovaný, jedno balení vypere až 40 várek prádla. Můžete ho používat pro praní v ruce i v pračce. Funguje velmi dobře i při nízkých teplotách. Prádlo provoní svěží citrusovou vůní.

Obsahuje výtažek ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Prací gel v sobě spojuje sílu přírodních složek s nejnovější technologií NATURE+

Na rozdíl od konvenčních pracích gelů neobsahuje dráždivé enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače. Neobsahuje také žádné živočišné složky a není testován na zvířatech.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení pracího gelu potvrzuje certifikace EcoLogo.

Použití

Nalijte gel do zásobníku pračky dle dávkování na obalu. V případě velkých skvrn možno aplikovat malé množství gelu přímo na skvrnu, pak promněte a až poté vyperte.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100% bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do 1 roku od otevření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Standardní věty o nebezpečnosti:

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce.

P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

voda, 5-15% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), citronan sodný, glukonan sodný, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylkaproát (sladké ovoce – přírodní vůně).