-8 %

Bi-Oil

Bi-Oil pečující olej na pokožku 125ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 30. 6.
529,90 Kč  579,90 Kč
529,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Jizvy jsou výsledkem nadprodukce kolagenu v místě rány. Procházejí sice mnoha změnami, ale jsou trvalé povahy. Bi-Oil pomáhá zlepšit jejich vzhled, nikdy je ale nemůže zcela odstranit. Nestejný odstín pokožky vzniká, když tělo produkuje příliš málo melaninu. To může být vyvoláno vnějšími příčinami (např. nadměrné vystavení slunci) či vnitřními příčinami (hormonální výkyvy v těhotenství či menopauze, užívání perorální antikoncepce). Bi-Oil pomáhá zlepšit vzhled pokožky, která má nestejný odstín. Vrásčitá pokožka, běžně spojovaná se stárnutím, je převážně způsobena oslabením kolagenového a elastinového podpůrného systému v pokožce. Bi-Oil obsahuje velké množství složek, které činí pokožku poddajnou, hebčí, jemnější a pružnější, čímž se redukuje její vrásčitý vzhled. Bi-Oil rovněž hydratuje, což zlepšuje texturu, tón a vzhled jemných linek a vrásek. Na povrchu pokožky se nachází neviditelná mazová vrstva, jež působí jako bariéra zabraňující ztrátě vlhkosti z pokožky. Ve velmi suchém prostředí tato lipidová vrstva často není schopná svou funkci splnit a vlhkost z pokožky uniká. Denní koupání či sprchování toto může ještě zhoršit, jelikož účinky mýdla a vody lipidovou vrstvu odstraňují. Bi-Oil pokožce doplňuje přirozenou mazovou vrstvu, čímž pomáhá obnovit její funkci zadržování vlhkosti.

Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate, Helianthus annuus seed oil, Tocopheryl acetate, anthemis nobilis flower oil, lavandula angustifolia oil, rosmarinus officinalis Leaf oil, Calendula Officinalis extract, Glycine Soja oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

Dávkování: Bi-Oil by měl být dvakrát denně aplikován na zasažené oblasti po dobu minimálně 3 měsíců. Bi-Oil neobsahuje sluneční ochranný faktor. Během těhotenství by měl být aplikován od 2. trimestru na oblasti náchylné ke vzniku strií (břicho, prsa, spodní část zad, boky, hýždě, horní část stehen). Individuální výsledky se mohou lišit.

Výrobce: Deutsche Homöopathie-Union

EAN: 6001159113102