Rhino Horn

Rhino Horn Konvička na výplach nosu - modrá

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
299,90 Kč 299,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

60+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn je snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu. Provedení je jednoduché a nese s sebou minimální riziko nežádoucích vedlejších účinků. Použití konvičky Rhino Horn není nákladné - stačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl. K výplachu nosu se standardně používá fyziologický roztok (0,9% NaCl), který se připraví pomocí přibalené odměrky. Možnost použití s běžnou kuchyňskou nebo mořskou solí, a to v různých koncentracích dle aktuální potřeby (isotonický nebo hypertonický roztok). Konvička Rhino Horn je navržena tak, aby voda lehce protékala nosními průchody pouze díky působení gravitace. Použití nenese rizika spojená s nadměrným aplikačním tlakem. Nejsou nutné žádné opakované nebo doplňkové nákupy. Zanedbatelné provozní náklady umožňují každodenní preventivní použití. Osvědčený systém k výplachu nosu solnými roztoky. Jednoduchá a odolná konstrukce s možností jednoduché domácí desinfekce (např. několikaminutovým vyvařením ve vodě) zajišťuje prakticky neomezenou životnost.


Dávkování: K výplachu nosu používáme vlažnou slanou vodu (fyziologický roztok 0,9% NaCl, který se připraví pomocí přibalené odměrky). Roztok naléváme pomocí konvičky Rhino Horn do jedné nosní dírky a druhou dírkou necháme vytékat ven, přičemž dochází k čištění vnitřní části nosu. Postup se opakuje ještě u druhé nosní dírky. Použití konvičky Rhino Horn je snadné, nicméně pro dokonalý výsledek doporučujeme, abyste si nejprve přečetli návod k použití, který je součástí každého balení konvičky Rhino Horn.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: VLX International

EAN: 7090001498244