BELOHAIR

BELOHAIR 50MG/ML Kožní roztok 1X60ML

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
719,90 Kč 719,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Belohair 5% je určen k léčbě hormonálně podmíněné ztráty vlasů (alopecie) u mužů ve věku 18 až 65 let. Hormonálně podmíněná alopecie (úbytek vlasů s mužskou formou plešatění) je druh úbytku vlasů, který může postihnout muže i ženy. U mužů začíná alopecie ústupem vlasové linie na čele a vypadáváním vlasů na temeni, postižené plochy se postupně zvětšují. V průběhu tohoto procesu se tvoří podkovovitý pruh vlasů v okrajových částech vlasové linie, vzadu a po stranách hlavy.

Léčivou látkou je minoxidilum. Jeden mililitr roztoku obsahuje minoxidilum 20 mg. Pomocné látky: propylenglykol, ethanol 96% (v/v), čištěná voda.

Dávkování: Dávka 1 ml (odpovídá 10 stlačením dávkovací pumpičky) musí být aplikována na celou postiženou plochu pokožky hlavy 2x denně, ráno a večer. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml (odpovídá 20 stlačením dávkovací pumpičky). Pokud se přípravek nanáší prsty, je třeba si po aplikaci dobře umýt ruce. Pokud se růst vlasů nezlepší do 4 měsíců, musíte se poradit s lékařem.

Kontraindikace: Přípravek Belohair 5% nesmí ženy používat během těhotenství a kojení. Bezpečnost a účinnost minoxidilu u pacientů do 18 let a nad 65 let není stanovena, a proto se používání přípravku u těchto pacientů nedoporučuje. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Alliance Healthcare

EAN: 3850343032254

SUKL kód: 134864

Farmakoterapeutická skupina: Minoxidil

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek