Cicatridina

Cicatridina vaginální čípky 10x2g

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
619,90 Kč 619,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. CICATRIDINA vaginální čípky se používají jako pomocná léčba při procesech hojení stavů atrofické a dystrofické poševní sliznice. Napomáhají hojení po porodu a gynekologické chirurgii, v případech dystrofie po chemoterapii, ionizujícím záření, vaginální suchosti i z důvodu nedostatku estrogenu. CICATRIDINA vaginální čípky se tedy používají v těchto situacích: Urychlení hojení rány (kráteru) na děložním čípku po konizaci. Urychlení hojení a snížení krvácení při léčbě zánětu děložního čípku (cervicitis). Urychlení hojení vaginálních poranění po vaginální chirurgii. Urychlení hojení vaginálních poranění po porodu. Urychlení hojení vaginálních lézí po ozařování (radioterapii, brachyterapii) v oblasti pánve. Úlevu od příznaků vaginální atrofie (bolestivý pohlavní styk, vaginální suchost, svědění) po menopauze, po ozařování v pánevní oblasti, při chemoterapii a při hormonální léčbě nádorů citlivých na estrogeny (např. karcinom prsu). Úleva od příznaků vaginálního dyskomfortu po přeléčeném vaginálním zánětu či vaginální mykóze.

Sodná sůl kyseliny hyaluronové 5 mg, olejový výtažek z pupečníku asijského, olejový výtažek z měsíčku lékařského, olejový výtažek z aloe pravé, esenciální olej z čajovníku australského, polosyntetické glyceridy, BHT.

Dávkování: Použijte jeden čípek večer nebo podle lékařského předpisu.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: AXONIA

EAN: 8032595870166