Vectavir

VECTAVIR TÓNOVANÝ KRÉM NA OPARY 10MG/G krém 1X2G

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
349,90 Kč 349,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Vectavir je indikován pro léčbu herpes labialis. Vectavir výrazně zkracuje dobu hojení, redukuje bolest vyvolanou herpetickým postižením a významně zkracuje dobu, po kterou je vylučován virus.

Penciclovirum 10 mg v 1 g krému. Seznam pomocných látek: Bílá vazelína, tekutý parafin, cetylstearylalkohol, propylenglykol, cetomakrogol 1000, červený oxid železitý (E172), žlutý oxid železitý (E172) čištěná voda.

Dávkování: Dospělí, včetně osob nad 60 let, a dospívající starší než 12 let: Vectavir se doporučuje aplikovat během dne každé dvě hodiny. Vectavir lze aplikovat čistým prstem nebo jednorázovým aplikátorem (u přípravků, které obsahují aplikátor) v potřebném množství pro velikost postižení kůže. Doba léčby má trvat 4 dny. Léčbu je třeba zahájit co nejdříve od objevení prvních příznaků infekce. Přípravek však urychluje hojení lézí, snižuje jejich bolestivost a zkracuje dobu vylučování viru i u pacientů, kteří léčbu zahájili v pozdějších stadiích (tj. po vzniku papul a vesikul).

Kontraindikace: Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: OMEGA PHARMA

EAN: 8594060895321

SUKL kód: 208775

Farmakoterapeutická skupina: Penciklovir

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek