Pekárna Kabát Strouhanka

500 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 27 DNŮ

 39,90 Kč 79,80 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Najemno mletá a prosévaná strouhanka z kvalitních tučných rohlíků a housek.

Strouhanka je vyrobená z usušených tučných rohlíků a housek tamější pekárny. V kuchyni má široké využití a zaručeně by neměla chybět ani v té vaší. V kombinaci s rozšlehaným vejcem a hladkou moukou tvoří tradiční trojobal pro smažené pokrmy. Skvěle se hodí také na zahušťování, do knedlíků a polévkových knedlíčků. 

Použití

Strouhanka má široké využití. Můžete s ní vysypat pečící formy nebo ji využít při obalování řízků a dalších vašich oblíbených pokrmů.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 22 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.